Fundacja Ciało/Umysł poszukuje Wolontariuszy !

Fundacja Ciało/Umysł poszukuje Wolontariuszy !

Projekt Performing Europe sezon III 2019 to cykl spektakli i wydarzeń towarzyszących trwających od 29.06.2019 do 08.07.2019, jednak Twoja pomoc przyda się od zaraz.

Każde ręce (ciała) i umysły chętne do pomocy są bardzo mile widziane. Jeżeli lubisz wyzwania (albo utarte schematy) zgłoś się do nas. Podczas współtworzenia Wydarzenia konkretnych zajęć, w których możesz pomóc jest całe mnóstwo. Zapewniam, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje: od działań w mediach społecznościowych, kontaktów z innymi instytucjami kultury poprzez towarzyszenie artystom, technikom, do opieki nad widzami i prężnej organizacji widowni przed i po spektaklach.

Zaproszeni Artyści z Austrii i Włoch potrzebują pomocy w transferach z lotniska do hotelu/teatru/restauracji i chętnie skorzystają z Twojej znajomości Warszawy, a jeśli  chcesz z nimi porozmawiać, to masz pełne pole do popisu, tu jednak wymagana jest znajomość angielskiego.

Uczestnicy  festiwalu chętnie skorzystają z Twojej pomocy od odbioru zaproszeń, poprzez dystrybucję gazety festiwalowej do wskazania drogi do miejsca spektaklu.

Jeśli chcesz mieć kontakt z instytucjami kultury to się świetnie składa, potrzebna jest pomoc w  korespondencji i dystrybucji zaproszeń VIP.

 

Chętni proszeni są o wypełnienie formularza: https://forms.gle/Ua9JfsnS5CGXKxhq7

Na zgłoszenia czekamy do 24 czerwca, lecz nie zwlekaj do ostatniej chwili, zgłoś się już teraz 😉. Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o miejscu i terminie spotkania organizacyjnego.

 

Jeżeli potrzebujesz coś dopytać, pisz bezpośrednio do koordynatorki wolontariatu Gosi Wilczyńskiej na adres: g.wilczynska@cialoumysl.pl

 

Poniżej link do programu projektu, opisu spektakli i wydarzeń towarzyszących.

http://2018.cialoumysl.pl/pl/pages/55-sezon-iii-2019

 

Kolejny link- tym razem do regulaminu wolontariatu i najczęściej zadawanych pytań.

LINK

Serdecznie zapraszamy

 

18 czerwca 2019