Nabór - Fundacja Ciało/Umysł poszukuje edukatorów!

Performing Europe 2019 - Więcej niż taniec !

Fundacja Ciało/Umysł poszukuje edukatorów/facylitatorów do prowadzenia gry performatywnej „Ciało/Umysł” realizowanej w ramach programu Performing Europe, w dniach 1-4 lipca w Warszawie. Gra w sposób bezpośredni dotyczy artystów prezentowanych w programie Performing Europe w Warszawie i stanowi element projektu „Kiosk w Ruchu” WIĘCEJ

 

Zadaniem wybranych osób będzie opieka nad kioskiem, moderowanie działań edukacyjnych, w tym aktywne prowadzenie i uczestniczenie w stworzonej specjalnie na potrzeby projektu grze karcianej. Poprzez stawiane na jej kartach pytania i zadania performatywne prowokuje ona do refleksji nad współczesną sztuką widowiskową oraz sposobami uczestniczenia w niej.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy w roli instruktorów społecznych lub edukatorów, facylitatorów, coachów, a także szerokiej wiedzy na temat współczesnej sztuki performatywnej, ze szczególnym uwzględnieniem tańca. Mile widziani będą także performerzy, tancerze i choreografowie, którzy zajmują się również edukacją. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie nie mniejszym niż komunikatywny. Wymagamy dostępności w dniach 1-4.07.2019 oraz 17.06.2019, gdy odbędzie się obowiązkowe szkolenie z twórcami gry. Oferujemy umowę o dzieło oraz możliwość udziału w wydarzeniach Performing Europe.

Zgłoszenia prosimy składać poprzez formularz https://forms.gle/Z3HYDmnSGQ9wBWWp9 

do 10.06.2019 do godz. 20.00

Zaproszenia na rozmowę lub bezpośrednio na szkolenie wyślemy wybranym kandydatom do 12.06.2019.

Ewentualne pytania prosimy kierować do Tomka Ciesielskiego na adres t.ciesielski@cialoumysl.pl

31 maja 2019